eba indir Eba İndir

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluşturduğu çevrimiçi şekilde bir sosyal eğitim platformu olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Boyut: Cihaza Göre Değişir Lisans : Ücretsiz
Versiyon: Cihaza Göre Değişir Dil : Türkçe
Platform: Android / iOS
Yayımcı: MEB Kategori: Eğitim
Ekleyen: admin Tarih: 1 Kasım 2021

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluşturduğu çevrimiçi şekilde bir sosyal eğitim platformu olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Hem öğretmenler hem de öğrenciler açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır. EBA içerisine öğretmenler tarafından özel şekilde hazırlanan içerikler istenildiği şekilde yükleme yapabildiği gibi yine başka öğretmenlerce de paylaşılan not ile sunumlara çok kolay şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. EBA indir sonrasında uygulaması özelikle cep telefonu ve tablet cihazlara indirilmesinin ardından daha kısa sürede giriş imkanı sağlanır. Hem öğretmenler hem de öğrenciler açısından pratik bir çözüm sunulacak uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsizdir.

Söz konusu sistem ile birlikte öğretmenler arasındaki iletişim ise daha kolay şekilde sağlanmaya başlanmıştır. Öğretmenler için sunduğu kolaylıkların daha da fazlası öğrencilere sunulmaktadır. EBA hesabına giriş yapacak öğrencileri oldukça zengin içerikler karşılayacaktır. Yine öğrenciler de diğer öğrenciler tarafından paylaşılmış notlardan sunumlara kadar ulaşım sağlayabilmektedir. Böylelikle EBA indir sadece öğretmenler için değil öğrenciler içinde gerekli bir hale gelmiştir.

EBA Nasıl Kullanılır?

EBA’ya giriş yapılabilmesi için öğrenciler T.C. kimlik numarası ile oluşturulan şifreler kullanılmaktadır. Veliler için girişler e-devlet bilgileri ile yapılırken öğretmenler için ise e-devler ya da MEBBİS hesap bilgileri kullanılarak giriş yapılabilmektedir.  Aynı zamanda yüz yüze eğitimin olmadığı dönemler içerisinde tüm dersler canlı şekilde EBA uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Bundan dolayı öğretmenler ile öğrenciler cep telefonu ya da tabletlerine EBA uygulamasını indirmek zorunda kalmıştır. Her ne kadar yayınlar EBA TV üzerinden televizyonda verilmiş olsa da, öğrencilerin öğretmenleri tarafından yapılan paylaşımlara doğrudan ulaşım sağlaması ancak EBA uygulaması ile mümkün hale gelmektedir. Bundan dolayı da EBA indir işleminin ardından rahatlıkla istenen yerden giriş yapılabilecektir. İnternet bağlantısında problem olmadığı sürece tüm işlemlerde kesinti ya da donma gibi problemler ile karşılaşılmamaktadır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
driver booster indir

Driver Booster

Driver Booster, bilgisayarınızda yer alan donanımlara ait sürücüleri (drivers) tespit edip tarayarak eksik ya da güncel olmayan mevcut sürücüleri bularak, ücretsiz güncellemenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

    25.2MB| Ücretsiz| Windows
rufus indir

Rufus

Rufus, özellikle USB bellek ile Windows kurmak isteyen kullanıcıların imdadına yetişen ücretsiz ve kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır.

    1.1MB| Ücretsiz| Windows
zula indir

Zula

Zula, %100 Türk yapımı olduğu gibi aynı zamanda ilk yerli MMOFPS oyunu olan popüler bir savaş oyunudur. Lokum Games tarafından geliştirilen Zula yüzbinler tarafından oynanmaktadır.

    4GB| Ücretsiz| Win/Android/iOS