teamviewer TeamViewer İndir

TeamViewer, mobil cihazlar ve bilgisayarların uzaktan kontrol edilmesine olanak sağlayan bir platformdur.

Boyut: 24.8MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 14.7.1965 Dil : Türkçe
Platform: Windows / iOS / Android / MAC
Yayımcı: TeamViewer Kategori: Uzaktan Yardım
Ekleyen: admin Tarih: 3 Kasım 2021

TeamViewer nedir sorusu sık sık sorulmaktadır. TeamViewer, mobil cihazlar ve bilgisayarların uzaktan kontrol edilmesine olanak sağlayan bir platformdur. Uzaktan kumanda görevi gören bu platform sayesinde uzaktaki herhangi bir makineye erişim sağlayabilirsiniz. Milyonlarca kullanıcısı bulunan bu platform, özellikle çalışma arkadaşlarının birbirlerine yardımcı olması için büyük destek sağlamaktadır.

Temviewer programı ücretsiz bir şekilde cihazlara indirilebilmektedir. Yalnızca ID ve şifre kullanılarak çalışan bu program, cihazlara güvenilir bir şekilde erişmenizi sağlamaktadır. Karşılıklı eşleşme yöntemiyle çalıştığı için, bir başka TeamViewer kullanıcısı sizin izniniz olmadan cihazınıza erişememektedir. Bu yönüyle kullanıcılar tarafından güvenilir bir şekilde kullanılmaktadır.

TeamViewer Remote Control Mobil Cihazlarda Nasıl Kullanılır?

TeamViewer, yalnızca bilgisayarlarda değil mobil cihazlarda da kullanılabilmektedir. TeamViewer remote control adı ile mobil cihazlarda yer alan bu uygulama sayesinde uzaktaki bir bilgisayara veya mobil cihaza bağlanmanız mümkün olmaktadır. TeamViewer nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise aşağıda adım adım anlatılmıştır.

 • Cihaza indirmiş olduğunuz uygulamayı açınız.
 • Karşınıza gelen ekranda, Ortağın ID’si yazan bölüme bağlanacağınız cihaz sahibinden alacağınız ID’yi giriniz.
 • Ardından uzaktan kontrol butonuna tıklayınız.

Bu işlemlerin ardından ekranınızda karşı tarafın cihazını kontrol edebileceğiniz ekranı göreceksiniz. Bu ekranda dilediğiniz işlemi yaparak karşı tarafın cihazını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için karşı taraftan bir ID almanız gerekmektedir. Bu nedenle karşıdaki cihazın izinsiz kontrolü sağlanamamaktadır.

TeamViewer Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?

TeamViewer en etkin bir şekilde bilgisayarlarda kullanılabilmektedir. Bilgisayarların geniş ekranı sayesinde kolaylıkla diğer cihazlar kontrol edilebilmekte ve işlemler yapılabilmektedir. TeamViewer programını bilgisayarınıza indirdikten sonra aşağıda yer alan adımları uygulayarak bu programı nasıl kullanacağınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 • Bilgisayarınıza indirdiğiniz TeamViewer programına giriş yapınız.
 • Eğer karşıdaki cihazı kontrol eden taraftaysanız cihazın sahibinden ID bilgilerini almalısınız.
 • Aldığınız ID bilgisini karşınıza gelen ekranda ilgili bölüme giriniz.
 • Daha sonra sizden istenen karşı tarafın şifresini de ilgili bölüme giriniz.
 • Ardından uzaktan kontrol butonuna tıklayınız.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra karşı tarafın cihaz ekranı sizin ekranınıza gelecek ve karşının cihazında dilediğiniz herhangi bir işlemi yapabiliyor olacaksınız.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
winrar indir

WinRAR

WinRAR, uzun yıllardır var olan ve çok kişi tarafından kullanılan bir sıkıştırma programı olup, ayrıca arşivlenen dosyalarımızı çıkarmamıza olanak tanımaktadır.

  3MB| Deneme| Windows
mixpad-indir

MixPad

Mixpad, sade ve basit arayüzü ile kolay kullanabileceğiniz bir mix (miksaj) programıdır. Sınırsız sayıda profesyonel mix yapmanıza olanak tanır.

  2MB| Deneme/Reklamlı| Windows
eba indir

Eba

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluşturduğu çevrimiçi şekilde bir sosyal eğitim platformu olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android / iOS