e-nabız E-Nabız İndir

E-Nabız, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilerek bireylerin her türlü sağlık kaydını dilediği an takip etmesine olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Versiyon: Dil : Türkçe
Platform: iOS / Android
Yayımcı: T.C Sağlık Bakanlığı Kategori: Sağlık
Ekleyen: admin Tarih: 31 Ocak 2022

E-Nabız, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilerek bireylerin her türlü sağlık kaydını dilediği an takip etmesine olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır.

Sağlık Bakanlığına bağlı olan tüm kurum yada kuruluşlarda yaptırdığınız muayene, tahlil gibi sonuçlara dilediğiniz an uygulama üzerinden bakabilir, kalp krizi riskinizi hesaplayabilir ve dilerseniz ilaç hatırlatması bile yapabilirsiniz.

Tüm muayene, tahlil ve tedavilerin hangi hastanede yapıldığına sonuçlarına doktor ismine kadar detaylı bilgileri görebilir, sağlık bilgilerinizi yönetebilir ve tıbbi geçmişinize tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

İster kayıt oluşturarak isterseniz e-devlet kapısı üzerinden giriş yaparak E-Nabız uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
rufus indir

Rufus

Rufus, özellikle USB bellek ile Windows kurmak isteyen kullanıcıların imdadına yetişen ücretsiz ve kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır.

    1.1MB| Ücretsiz| Windows
turquaz muhasebe programı

Turquaz Muhasebe Programı

Turquaz muhasebe programı, Turquaz yazılım tarafından geliştirilen ücretsiz bir muhasebe yazılımıdır.

    23.8MB| Ücretsiz| Windows
zula indir

Zula

Zula, %100 Türk yapımı olduğu gibi aynı zamanda ilk yerli MMOFPS oyunu olan popüler bir savaş oyunudur. Lokum Games tarafından geliştirilen Zula yüzbinler tarafından oynanmaktadır.

    4GB| Ücretsiz| Win/Android/iOS