e-nabız E-Nabız İndir

E-Nabız, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilerek bireylerin her türlü sağlık kaydını dilediği an takip etmesine olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Versiyon: Dil : Türkçe
Platform: iOS / Android
Yayımcı: T.C Sağlık Bakanlığı Kategori: Sağlık
Ekleyen: admin Tarih: 31 Ocak 2022

E-Nabız, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilerek bireylerin her türlü sağlık kaydını dilediği an takip etmesine olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır.

Sağlık Bakanlığına bağlı olan tüm kurum yada kuruluşlarda yaptırdığınız muayene, tahlil gibi sonuçlara dilediğiniz an uygulama üzerinden bakabilir, kalp krizi riskinizi hesaplayabilir ve dilerseniz ilaç hatırlatması bile yapabilirsiniz.

Tüm muayene, tahlil ve tedavilerin hangi hastanede yapıldığına sonuçlarına doktor ismine kadar detaylı bilgileri görebilir, sağlık bilgilerinizi yönetebilir ve tıbbi geçmişinize tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

İster kayıt oluşturarak isterseniz e-devlet kapısı üzerinden giriş yaparak E-Nabız uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
driver booster indir

Driver Booster

Driver Booster, bilgisayarınızda yer alan donanımlara ait sürücüleri (drivers) tespit edip tarayarak eksik ya da güncel olmayan mevcut sürücüleri bularak, ücretsiz güncellemenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

    25.2MB| Ücretsiz| Windows
hopi indir

Hopi

Hopi, alışveriş alışkanlıklarına göre seni tanır, zevklerine ve ilgi alanlarına göre sana özel kampanyalar sunar.

    Cihaza Göre| Ücretsiz| Android / iOS
imo indir

İmo

imo, android ve ios cihazlarınızda görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz ücretsiz bir sohbet uygulamasıdır. İnternetinizin olduğu her yerden yüksek kaliteli görüntülü ve sesli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Reklamlı| iOS / Android

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?