winrar indir WinRAR İndir

WinRAR, uzun yıllardır var olan ve çok kişi tarafından kullanılan bir sıkıştırma programı olup, ayrıca arşivlenen dosyalarımızı çıkarmamıza olanak tanımaktadır.

Boyut: 3MB Lisans : Deneme
Versiyon: 6.0 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: win.rar GmbH Kategori: Sıkıştırma
Ekleyen: admin Tarih: 26 Nisan 2021

WinRAR, yıllardır çok sayıda kullanıcının tercih ettiği popüler bir arşivleme yazılımıdır. RAR ve ZIP formatındaki dosyaları tam bir şekilde destekler.

7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z formatındaki arşivlerden tam bir şekilde dosya çıkarmamızı sağlar.

Arşivlememize, arşivden çıkarmamıza, şifrelemeye imkan sunan WinRAR programının sitemizde yer alan sürümü 40 günlük deneme sürümüdür.

40 günlük süreç sonrasında WinRAR yazılımı sizlere çeşitli reklamlar sunabilir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
yılsoft okul zil programı

YılSoft Okul Zili Programı

Okul, etüt merkezi, kurs, iş yeri, atölye ya da benzer kurum ya da kuruluşlarda belirlediğiniz saatlerde mola, yemek, teneffüs gibi zamanlarda uyarı sesi çalabileceğiniz zil sesi programı.

    11.8MB| Ücretsiz| Windows
zula indir

Zula

Zula, %100 Türk yapımı olduğu gibi aynı zamanda ilk yerli MMOFPS oyunu olan popüler bir savaş oyunudur. Lokum Games tarafından geliştirilen Zula yüzbinler tarafından oynanmaktadır.

    4GB| Ücretsiz| Win/Android/iOS
wise program uninstaller indir

Wise Program Uninstaller

Wise Program Uninstaller programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan programları güvenle kaldırabilir, kaldıramadığınız programları zorla kaldırabilirsiniz.

    6.2MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?