zoom indir Zoom İndir

Zoom, uzaktan toplantı ve eğitim yapılabilecek ücretsiz ve gelişmiş bir görüntülü konuşma programıdır. Birden fazla kişinin aynı odada buluşarak ister toplantı, ister eğitim gibi faaliyetlerde bulunmasına olanak tanımaktadır.

Boyut: 14.1MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 5.4.9 Dil : İngilizce
Platform: Windows/Android/iOS
Yayımcı: Zoom Kategori: Görüntülü Sohbet
Ekleyen: admin Tarih: 18 Ocak 2021

Zoom, uzaktan toplantı ve eğitim için kullanılabilen bir yazılım olup, yayımcısı tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Zoom yazılımı ile online toplantılar gerçekleştirebilir, başkalarının oluşturduğu toplantılara davet kodu ile giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca uzaktan eğitim veren kişilerde aynı şekilde oda oluşturarak öğrencilerine davet kodu verebilir ya da davet kodu bulunan öğrenciler bu kod aracılığıyla online eğitimlere katılım gösterebilirler.

Programı kurup, açtıktan sonra join a meeting butonuna basın ve ardından davet kodunuzu girerek join butonuna tıklayarak, derslere ya da toplantılara giriş yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
driver booster indir

Driver Booster

Driver Booster, bilgisayarınızda yer alan donanımlara ait sürücüleri (drivers) tespit edip tarayarak eksik ya da güncel olmayan mevcut sürücüleri bularak, ücretsiz güncellemenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

    25.2MB| Ücretsiz| Windows
handbrake indir

HandBrake

HandBrake uygulaması DVD disk yada DVD ISO dosyalarınızı ücretsiz olarak MP4, AVI ve OGM formatlarına dönüştürmenize olanak tanımaktadır.

    15.5Mb| Ücretsiz| Windows
mixpad-indir

MixPad

Mixpad, sade ve basit arayüzü ile kolay kullanabileceğiniz bir mix (miksaj) programıdır. Sınırsız sayıda profesyonel mix yapmanıza olanak tanır.

    2MB| Deneme/Reklamlı| Windows