zoom indir Zoom İndir

Zoom, uzaktan toplantı ve eğitim yapılabilecek ücretsiz ve gelişmiş bir görüntülü konuşma programıdır. Birden fazla kişinin aynı odada buluşarak ister toplantı, ister eğitim gibi faaliyetlerde bulunmasına olanak tanımaktadır.

Boyut: 14.1MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 5.4.9 Dil : İngilizce
Platform: Windows/Android/iOS
Yayımcı: Zoom Kategori: Görüntülü Sohbet
Ekleyen: admin Tarih: 18 Ocak 2021

Zoom, uzaktan toplantı ve eğitim için kullanılabilen bir yazılım olup, yayımcısı tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Zoom yazılımı ile online toplantılar gerçekleştirebilir, başkalarının oluşturduğu toplantılara davet kodu ile giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca uzaktan eğitim veren kişilerde aynı şekilde oda oluşturarak öğrencilerine davet kodu verebilir ya da davet kodu bulunan öğrenciler bu kod aracılığıyla online eğitimlere katılım gösterebilirler.

Programı kurup, açtıktan sonra join a meeting butonuna basın ve ardından davet kodunuzu girerek join butonuna tıklayarak, derslere ya da toplantılara giriş yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
fatih kalem

Fatih Kalem

Okullarda başlatılan Fatih projesi için geliştirilmiş olan akıllı tahtaların çok daha fonksiyonel şekilde kullanılabilmesi için hazırlanan Fatih kalem uygulaması.

    51.9MB| Ücretsiz| Windows
teamviewer

TeamViewer

TeamViewer, mobil cihazlar ve bilgisayarların uzaktan kontrol edilmesine olanak sağlayan bir platformdur.

    24.8MB| Ücretsiz| Windows / iOS / Android / MAC
rufus indir

Rufus

Rufus, özellikle USB bellek ile Windows kurmak isteyen kullanıcıların imdadına yetişen ücretsiz ve kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır.

    1.1MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?