utorrent-indir uTorrent İndir

uTorrent, benzer torrent indirme programlarına nazaran çok daha fazla özellik ile karşımıza çıkan, ücretsiz, Türkçe ve açık kaynak kodlu bir torrent indirme yöneticisidir.

Boyut: 4.9MB Lisans : Ücretsiz / Reklamlı
Versiyon: 3.5.5.45798 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Kategori: İndirme Araçları
Ekleyen: admin Tarih: 18 Ocak 2021

İndireceğiniz program içeriğinde yer alan reklam uygulamalarından dolayı anti-virüs programınız tarafından uyarı alabilir. Kurulum esnasında karşınıza çıkacak olan uyarılara dikkat ederek kurulum sağlayarak, reklam, araç çubuğu ya da ana sayfa değiştirici eklentilere izin vermemeye dikkat etmeniz önerilmektedir.

uTorrent, benzer torrent indirme programlarına nazaran çok daha fazla özellik ile karşımıza çıkan, ücretsiz, Türkçe ve açık kaynak kodlu bir torrent indirme yöneticisidir.

Zamanlama, sıralama, durdurma, devam ettirme, hız belirleme gibi bir çok özelliği bulunan yazılım oldukça küçük boyuta sahip olduğu gibi oldukça fazla fonksiyonu bize sunmaktadır.

Bir çok kaynaktan aynı anda indirme yapabileceğiniz gibi indirdiğiniz ya da gönderdiğiniz dosyalara indirme/yükleme sınırı belirleyebilirsiniz.

uTorrent günümüzde en çok kullanılan bittorent istemcisi olup yayımcısı tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
eba indir

Eba

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluşturduğu çevrimiçi şekilde bir sosyal eğitim platformu olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android / iOS
handbrake indir

HandBrake

HandBrake uygulaması DVD disk yada DVD ISO dosyalarınızı ücretsiz olarak MP4, AVI ve OGM formatlarına dönüştürmenize olanak tanımaktadır.

    15.5Mb| Ücretsiz| Windows
e-nabız

E-Nabız

E-Nabız, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilerek bireylerin her türlü sağlık kaydını dilediği an takip etmesine olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır.

    Ücretsiz| iOS / Android