utorrent-indir uTorrent İndir

uTorrent, benzer torrent indirme programlarına nazaran çok daha fazla özellik ile karşımıza çıkan, ücretsiz, Türkçe ve açık kaynak kodlu bir torrent indirme yöneticisidir.

Boyut: 4.9MB Lisans : Ücretsiz / Reklamlı
Versiyon: 3.5.5.45798 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Kategori: İndirme Araçları
Ekleyen: admin Tarih: 18 Ocak 2021

İndireceğiniz program içeriğinde yer alan reklam uygulamalarından dolayı anti-virüs programınız tarafından uyarı alabilir. Kurulum esnasında karşınıza çıkacak olan uyarılara dikkat ederek kurulum sağlayarak, reklam, araç çubuğu ya da ana sayfa değiştirici eklentilere izin vermemeye dikkat etmeniz önerilmektedir.

uTorrent, benzer torrent indirme programlarına nazaran çok daha fazla özellik ile karşımıza çıkan, ücretsiz, Türkçe ve açık kaynak kodlu bir torrent indirme yöneticisidir.

Zamanlama, sıralama, durdurma, devam ettirme, hız belirleme gibi bir çok özelliği bulunan yazılım oldukça küçük boyuta sahip olduğu gibi oldukça fazla fonksiyonu bize sunmaktadır.

Bir çok kaynaktan aynı anda indirme yapabileceğiniz gibi indirdiğiniz ya da gönderdiğiniz dosyalara indirme/yükleme sınırı belirleyebilirsiniz.

uTorrent günümüzde en çok kullanılan bittorent istemcisi olup yayımcısı tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
daemon tools lite indir

DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite, ISO, BIN, CUE formatına sahip dosyaları sanal disk oluşturarak kolayca açmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir sanal disk oluşturma yazılımıdır.

    773KB| Ücretsiz / Reklamlı| Windows
display driver uninstaller indir

Display Driver Uninstaller (DDU)

AMD ve NVDIA gibi ekran sürücülerini Windows'a ait standart program ekle / kaldır aracı ile kaldıramadığınız durumlarda veya sürücüyü kalıntı bırakmadan tamamen silmek istediğiniz zaman Display Driver Uninstaller yazılımını kullanabilirsiniz.

    1.3MB| Ücretsiz| Windows
turquaz muhasebe programı

Turquaz Muhasebe Programı

Turquaz muhasebe programı, Turquaz yazılım tarafından geliştirilen ücretsiz bir muhasebe yazılımıdır.

    23.8MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?