daemon tools lite indir DAEMON Tools Lite İndir

DAEMON Tools Lite, ISO, BIN, CUE formatına sahip dosyaları sanal disk oluşturarak kolayca açmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir sanal disk oluşturma yazılımıdır.

Boyut: 773KB Lisans : Ücretsiz / Reklamlı
Versiyon: 10.13.0 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Disc Soft Ltd. Kategori: Sistem Araçları
Ekleyen: admin Tarih: 18 Ocak 2021

İndireceğiniz program içeriğinde yer alan reklam uygulamalarından dolayı anti-virüs programınız tarafından uyarı alabilir. Kurulum esnasında karşınıza çıkacak olan uyarılara dikkat ederek kurulum sağlayarak, reklam, araç çubuğu ya da ana sayfa değiştirici eklentilere izin vermemeye dikkat etmeniz önerilmektedir.

DAEMON Tools Lite, *.mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue, *.flac/*.cue, *.nrg, *.isz  vs. gibi popüler imaj dosyalarını açmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir sanal disk oluşturma programıdır.

DAEMON Tools Lite kullanarak imaj dosyasına sahip olan dosyalarınızı CD’ye yazdırmadan CD olarak gösterebilir ve oynayabilirsiniz.

Aynı zamanda yazılım ile CD oluşturmadan önce kalıp dosyalarınızın içinde ne var, ne yok görebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
driver booster indir

Driver Booster

Driver Booster, bilgisayarınızda yer alan donanımlara ait sürücüleri (drivers) tespit edip tarayarak eksik ya da güncel olmayan mevcut sürücüleri bularak, ücretsiz güncellemenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

    25.2MB| Ücretsiz| Windows
hopi indir

Hopi

Hopi, alışveriş alışkanlıklarına göre seni tanır, zevklerine ve ilgi alanlarına göre sana özel kampanyalar sunar.

    Cihaza Göre| Ücretsiz| Android / iOS
product key finder indir

Product Key Finder

Product Key Finder, Windows işletim sistemi kurulu olan bilgisayarınızda lisanslı şekilde yüklediğiniz programın ürün anahtarını unuttuğunuzda bulmanıza olanak tanımaktadır.

    63KB| Ücretsiz/Riskli| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?