internet download manager indir Internet Download Manager İndir

Günümüzde bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen popüler yazılımlar arasında yer alan Internet Download Manager programı oldukça kullanışlıdır. Kısa adı IDM olan uygulama ile birlikte farklı dosyaları hızlı bir şekilde indirmek mümkündür.

Boyut: 9.9MB Lisans : Deneme
Versiyon: 6.38 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Tonec Inc. Kategori: İndirme Yöneticileri
Ekleyen: admin Tarih: 25 Ocak 2021

Dosya indirme süresini çok kısa sürelere indiren kullanışlı ve güvenli yazılımın dünya genelinde binlerce kullanıcısı vardır. 5 kat hızlı indirmeler yapmak için tercih edilen Internet Download Manager isimli programla birlikte video, pdf, ses ve uygulama dosyaları hızlı bir şekilde indirilebilir. Farklı dosyaları beklemeden indirmek isteyen kişiler için oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

İnternet üzerindeki farklı platformlarda yayınlanan video ve ses içeriklerini indirmek için kullanılabilecek yazılım çeşitli web tarayıcılarıyla uyumludur. Günümüzde en çok tercih edilen tarayıcılar arasında yer alan Chrome, Mozilla ve Opera gibi uygulamalarla birlikte çalışan IDM ile hızlı indirmeler yapılabilir. İndirme işlemini parçalara ayırarak yapan uygulama, farklı yöntemlere göre çok daha hızlı sonuç alınmasına yardımcı olunmaktadır. Türkçe dil desteği ve kullanışlı arayüzü sayesinde tercih edilen uygulamanın deneme sürümünün yanı sıra full sürümü de bulunmaktadır. Kullanıcılar, farklı indirme adreslerini tercih ederek programı kolay bir şekilde edinebilir.

İnternet paylaşımının her geçen gün daha fazla artmasıyla birlikte farklı verilerin cihazlara indirilmesi için kullanılabilecek ek yazılımlar önem kazanmıştır. Geçmiş yıllardan beri bilgisayar kullanıcıları için vazgeçilmez indirme yazılımları arasında yer alan Internet Download Manager ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Internet Download Manager indir ile birlikte kolay bir şekilde yükleme yapmak ve farklı dosyaları bilgisayarlara indirmek mümkündür. Programı ücretsiz bir şekilde yüklemek için bağlantı adreslerini kullanabilirsiniz. 30 günlük deneme süresinin yanı sıra lisans alıp full sürümü kullanarak sınırsız indirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel sürümleri araştıran kullanıcılar için paylaşılan IDM programı ile birlikte en çok tercih edilen sosyal paylaşım platformlarındaki dosyalar ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Boyutu fazla olan dosyaların bile kısa süreler içinde indirilmesini sağlayan uygulama ile birlikte müzik ve video dosyalarını cihazlara depolamak mümkündür. Farklı özelliklerdeki dokümanların da kısa sürelerde indirilmesine olanak sağlayan IDM isimli programı ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirdikten sonra bilgisayarlarınıza yükleyebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
internet download manager indir

Internet Download Manager

Günümüzde bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen popüler yazılımlar arasında yer alan Internet Download Manager programı oldukça kullanışlıdır. Kısa adı IDM olan uygulama ile birlikte farklı dosyaları hızlı bir şekilde indirmek mümkündür.

    9.9MB| Deneme| Windows
turquaz muhasebe programı

Turquaz Muhasebe Programı

Turquaz muhasebe programı, Turquaz yazılım tarafından geliştirilen ücretsiz bir muhasebe yazılımıdır.

    23.8MB| Ücretsiz| Windows
wise program uninstaller indir

Wise Program Uninstaller

Wise Program Uninstaller programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan programları güvenle kaldırabilir, kaldıramadığınız programları zorla kaldırabilirsiniz.

    6.2MB| Ücretsiz| Windows