driver booster indir Driver Booster İndir

Driver Booster, bilgisayarınızda yer alan donanımlara ait sürücüleri (drivers) tespit edip tarayarak eksik ya da güncel olmayan mevcut sürücüleri bularak, ücretsiz güncellemenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

Boyut: 25.2MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 8.3.0 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: IObit Kategori: Sürücü/Driver
Ekleyen: admin Tarih: 11 Mart 2021

Driver Booster İndir – Ücretsiz Sürücü (Driver) Güncelleme Programı
Driver Booster, bilgisayarınızda yer alan donanımlara ait sürücüleri (drivers) tespit edip tarayarak eksik ya da güncel olmayan mevcut sürücüleri bularak, ücretsiz güncellemenize olanak tanıyan bir yazılımdır. IOBit tarafından geliştirilen driver booster yazılımı oldukça basit bir arayüze sahip olup, kolay kullanabileceğiniz şekilde kullanıma sunulmuştur. Program sisteminizi taradıktan sonra güncellenebilecek olan tüm sürücüleri liste halinde göstermektedir. Güncellemeler tamamlandıktan sonra etkin olabilmesi için sisteminizi yeniden başlatmanız gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
virtual dj indir

Virtual DJ

Virtual DJ, dünyanın en popüler DJ programlarından biridir. Kendi remixlerinizi üretmenize olanak tanıyan Virtual DJ ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilir bir çok müzik yapabilirsiniz.

    37.56MB| Ücretsiz| Windows
display driver uninstaller indir

Display Driver Uninstaller (DDU)

AMD ve NVDIA gibi ekran sürücülerini Windows'a ait standart program ekle / kaldır aracı ile kaldıramadığınız durumlarda veya sürücüyü kalıntı bırakmadan tamamen silmek istediğiniz zaman Display Driver Uninstaller yazılımını kullanabilirsiniz.

    1.3MB| Ücretsiz| Windows
imo indir

İmo

imo, android ve ios cihazlarınızda görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz ücretsiz bir sohbet uygulamasıdır. İnternetinizin olduğu her yerden yüksek kaliteli görüntülü ve sesli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Reklamlı| iOS / Android

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?