turquaz muhasebe programı Turquaz Muhasebe Programı İndir

Turquaz muhasebe programı, Turquaz yazılım tarafından geliştirilen ücretsiz bir muhasebe yazılımıdır.

Boyut: 23.8MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 0.8.5 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Turquaz Kategori: Muhasebe Prog.
Ekleyen: admin Tarih: 11 Mart 2021

Turquaz muhasebe programı, Turquaz yazılım tarafından geliştirilen ücretsiz bir muhasebe yazılımıdır. Açık kaynak kodlu ve modüler bir yapıya sahip olan program kullanıcıların piyasada mevcut olan muhasebe programlarında gördükleri eksik ve yetersizlikler sonucunda geliştirilmiştir. 2003’ten bu yana sürekli kullanıcı isteklerine göre yeni özellikler eklenerek geliştirilmeye devam eden Turquaz muhasebe programı piyasada yer alan diğer benzer programlarda bulunan programlarda yer alan özellikleri de sunuyor.

Kurulum esnasında kullanıcı adı ve şifre alanına Admin yazmanız gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
winrar indir

WinRAR

WinRAR, uzun yıllardır var olan ve çok kişi tarafından kullanılan bir sıkıştırma programı olup, ayrıca arşivlenen dosyalarımızı çıkarmamıza olanak tanımaktadır.

    3MB| Deneme| Windows
driver booster indir

Driver Booster

Driver Booster, bilgisayarınızda yer alan donanımlara ait sürücüleri (drivers) tespit edip tarayarak eksik ya da güncel olmayan mevcut sürücüleri bularak, ücretsiz güncellemenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

    25.2MB| Ücretsiz| Windows
eba indir

Eba

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluşturduğu çevrimiçi şekilde bir sosyal eğitim platformu olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android / iOS