zula indir Zula İndir

Zula, %100 Türk yapımı olduğu gibi aynı zamanda ilk yerli MMOFPS oyunu olan popüler bir savaş oyunudur. Lokum Games tarafından geliştirilen Zula yüzbinler tarafından oynanmaktadır.

Boyut: 4GB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: Dil : Türkçe
Platform: Win/Android/iOS
Yayımcı: Lokum Games Kategori: Oyun
Ekleyen: admin Tarih: 26 Nisan 2021

Zula, Lokum Games tarafından geliştirilmiş bir savaş oyunu olup Türkiye’nin ilk yerli MMOFPS oyunu olma özelliği taşımaktadır. %100 Yerli yapım olan Zula oyunu sürekli olarak geliştirilen bir oyundur. Oyun içerisinde yer alan haritalarda ise çeşitli şehirlerimiz ve güzide alanlar dikkat çekmektedir.

Zula indirip bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza yükleyerek Üsküdar sokaklarında çatışmalara girmeniz an meselesidir. Oyun içerisinde Gladyo ve Zula isimlerinin verildiği iki ayrı oluşum yer almaktadır. Zula oluşumu asker ve istihbarat elemanlarından oluşurken , gladyo oluşumu kanun kaçaklarından oluşmaktadır. İstediğiniz tarafı seçerek hemen çatışmaya başlayabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
e-nabız

E-Nabız

E-Nabız, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilerek bireylerin her türlü sağlık kaydını dilediği an takip etmesine olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır.

    Ücretsiz| iOS / Android
zoom indir

Zoom

Zoom, uzaktan toplantı ve eğitim yapılabilecek ücretsiz ve gelişmiş bir görüntülü konuşma programıdır. Birden fazla kişinin aynı odada buluşarak ister toplantı, ister eğitim gibi faaliyetlerde bulunmasına olanak tanımaktadır.

    14.1MB| Ücretsiz| Windows/Android/iOS
daemon tools lite indir

DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite, ISO, BIN, CUE formatına sahip dosyaları sanal disk oluşturarak kolayca açmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir sanal disk oluşturma yazılımıdır.

    773KB| Ücretsiz / Reklamlı| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?