zula indir Zula İndir

Zula, %100 Türk yapımı olduğu gibi aynı zamanda ilk yerli MMOFPS oyunu olan popüler bir savaş oyunudur. Lokum Games tarafından geliştirilen Zula yüzbinler tarafından oynanmaktadır.

Boyut: 4GB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: Dil : Türkçe
Platform: Win/Android/iOS
Yayımcı: Lokum Games Kategori: Oyun
Ekleyen: admin Tarih: 26 Nisan 2021

Zula, Lokum Games tarafından geliştirilmiş bir savaş oyunu olup Türkiye’nin ilk yerli MMOFPS oyunu olma özelliği taşımaktadır. %100 Yerli yapım olan Zula oyunu sürekli olarak geliştirilen bir oyundur. Oyun içerisinde yer alan haritalarda ise çeşitli şehirlerimiz ve güzide alanlar dikkat çekmektedir.

Zula indirip bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza yükleyerek Üsküdar sokaklarında çatışmalara girmeniz an meselesidir. Oyun içerisinde Gladyo ve Zula isimlerinin verildiği iki ayrı oluşum yer almaktadır. Zula oluşumu asker ve istihbarat elemanlarından oluşurken , gladyo oluşumu kanun kaçaklarından oluşmaktadır. İstediğiniz tarafı seçerek hemen çatışmaya başlayabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
internet download manager indir

Internet Download Manager

Günümüzde bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen popüler yazılımlar arasında yer alan Internet Download Manager programı oldukça kullanışlıdır. Kısa adı IDM olan uygulama ile birlikte farklı dosyaları hızlı bir şekilde indirmek mümkündür.

    9.9MB| Deneme| Windows
winrar indir

WinRAR

WinRAR, uzun yıllardır var olan ve çok kişi tarafından kullanılan bir sıkıştırma programı olup, ayrıca arşivlenen dosyalarımızı çıkarmamıza olanak tanımaktadır.

    3MB| Deneme| Windows
eba indir

Eba

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluşturduğu çevrimiçi şekilde bir sosyal eğitim platformu olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android / iOS