zula indir Zula İndir

Zula, %100 Türk yapımı olduğu gibi aynı zamanda ilk yerli MMOFPS oyunu olan popüler bir savaş oyunudur. Lokum Games tarafından geliştirilen Zula yüzbinler tarafından oynanmaktadır.

Boyut: 4GB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: Dil : Türkçe
Platform: Win/Android/iOS
Yayımcı: Lokum Games Kategori: Oyun
Ekleyen: admin Tarih: 26 Nisan 2021

Zula, Lokum Games tarafından geliştirilmiş bir savaş oyunu olup Türkiye’nin ilk yerli MMOFPS oyunu olma özelliği taşımaktadır. %100 Yerli yapım olan Zula oyunu sürekli olarak geliştirilen bir oyundur. Oyun içerisinde yer alan haritalarda ise çeşitli şehirlerimiz ve güzide alanlar dikkat çekmektedir.

Zula indirip bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza yükleyerek Üsküdar sokaklarında çatışmalara girmeniz an meselesidir. Oyun içerisinde Gladyo ve Zula isimlerinin verildiği iki ayrı oluşum yer almaktadır. Zula oluşumu asker ve istihbarat elemanlarından oluşurken , gladyo oluşumu kanun kaçaklarından oluşmaktadır. İstediğiniz tarafı seçerek hemen çatışmaya başlayabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
winrar indir

WinRAR

WinRAR, uzun yıllardır var olan ve çok kişi tarafından kullanılan bir sıkıştırma programı olup, ayrıca arşivlenen dosyalarımızı çıkarmamıza olanak tanımaktadır.

    3MB| Deneme| Windows
product key finder indir

Product Key Finder

Product Key Finder, Windows işletim sistemi kurulu olan bilgisayarınızda lisanslı şekilde yüklediğiniz programın ürün anahtarını unuttuğunuzda bulmanıza olanak tanımaktadır.

    63KB| Ücretsiz/Riskli| Windows
rufus indir

Rufus

Rufus, özellikle USB bellek ile Windows kurmak isteyen kullanıcıların imdadına yetişen ücretsiz ve kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır.

    1.1MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?