mixpad-indir MixPad İndir

Mixpad, sade ve basit arayüzü ile kolay kullanabileceğiniz bir mix (miksaj) programıdır. Sınırsız sayıda profesyonel mix yapmanıza olanak tanır.

Boyut: 2MB Lisans : Deneme/Reklamlı
Versiyon: 7.30 Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: https://www.nch.com.au/mixpad/mpsetup.exe Kategori: Ses Araçları
Ekleyen: admin Tarih: 26 Nisan 2021

MixPad, profesyonel kalitede, sınırsız sayıda ses dosyası ile miksaj yapmanıza olanak tanıyan bir mix programıdır. Basit ve sade ara yüzü sayesinde oldukça kolay bir kullanıma sahip olan MixPad deneme sürümüdür. Programı kurarken ve kullanırken 3. parti uygulama ve yazılımların yüklenmemesi için dikkatli olunuz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
product key finder indir

Product Key Finder

Product Key Finder, Windows işletim sistemi kurulu olan bilgisayarınızda lisanslı şekilde yüklediğiniz programın ürün anahtarını unuttuğunuzda bulmanıza olanak tanımaktadır.

    63KB| Ücretsiz/Riskli| Windows
display driver uninstaller indir

Display Driver Uninstaller (DDU)

AMD ve NVDIA gibi ekran sürücülerini Windows'a ait standart program ekle / kaldır aracı ile kaldıramadığınız durumlarda veya sürücüyü kalıntı bırakmadan tamamen silmek istediğiniz zaman Display Driver Uninstaller yazılımını kullanabilirsiniz.

    1.3MB| Ücretsiz| Windows
zoom indir

Zoom

Zoom, uzaktan toplantı ve eğitim yapılabilecek ücretsiz ve gelişmiş bir görüntülü konuşma programıdır. Birden fazla kişinin aynı odada buluşarak ister toplantı, ister eğitim gibi faaliyetlerde bulunmasına olanak tanımaktadır.

    14.1MB| Ücretsiz| Windows/Android/iOS

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?