virtual dj indir Virtual DJ İndir

Virtual DJ, dünyanın en popüler DJ programlarından biridir. Kendi remixlerinizi üretmenize olanak tanıyan Virtual DJ ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilir bir çok müzik yapabilirsiniz.

Boyut: 37.56MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 8.2.3870 Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: Atomix Productions Kategori: Ses Araçları
Ekleyen: admin Tarih: 26 Nisan 2021

Virtual DJ, yıllardır sürekli geliştirilen ve dünya üzerinden en çok kullanılan DJ programlarından biri olup, kendi remixlerinizi yaparak müzik sektöründe yaratıcılığınızı ortaya koymanıza olanak tanımaktadır.

Virtual DJ sayesinde mp3 miksler yaratabilirsiniz. Carl Cox gibi ünlü ve profesyonel bir DJ’in bile kullandığı bilgisayarda mevcut olan Virtual DJ sayesinde sizde DJ olabilir ve yaptığınız müziklerle yaratıcılığınızı gün yüzüne çıkarabilirsiniz.

Müzikle uğraşmayı seviyor ve kulağınıza güveniyorsanız bu program sayesinde sesleri kesip, yapıştırıp ya da efektler vererek kendinize ait remiksler ve çalma listeleri hazırlayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
winrar indir

WinRAR

WinRAR, uzun yıllardır var olan ve çok kişi tarafından kullanılan bir sıkıştırma programı olup, ayrıca arşivlenen dosyalarımızı çıkarmamıza olanak tanımaktadır.

    3MB| Deneme| Windows
rufus indir

Rufus

Rufus, özellikle USB bellek ile Windows kurmak isteyen kullanıcıların imdadına yetişen ücretsiz ve kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır.

    1.1MB| Ücretsiz| Windows
imo indir

İmo

imo, android ve ios cihazlarınızda görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz ücretsiz bir sohbet uygulamasıdır. İnternetinizin olduğu her yerden yüksek kaliteli görüntülü ve sesli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Reklamlı| iOS / Android

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?