virtual dj indir Virtual DJ İndir

Virtual DJ, dünyanın en popüler DJ programlarından biridir. Kendi remixlerinizi üretmenize olanak tanıyan Virtual DJ ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilir bir çok müzik yapabilirsiniz.

Boyut: 37.56MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 8.2.3870 Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: Atomix Productions Kategori: Ses Araçları
Ekleyen: admin Tarih: 26 Nisan 2021

Virtual DJ, yıllardır sürekli geliştirilen ve dünya üzerinden en çok kullanılan DJ programlarından biri olup, kendi remixlerinizi yaparak müzik sektöründe yaratıcılığınızı ortaya koymanıza olanak tanımaktadır.

Virtual DJ sayesinde mp3 miksler yaratabilirsiniz. Carl Cox gibi ünlü ve profesyonel bir DJ’in bile kullandığı bilgisayarda mevcut olan Virtual DJ sayesinde sizde DJ olabilir ve yaptığınız müziklerle yaratıcılığınızı gün yüzüne çıkarabilirsiniz.

Müzikle uğraşmayı seviyor ve kulağınıza güveniyorsanız bu program sayesinde sesleri kesip, yapıştırıp ya da efektler vererek kendinize ait remiksler ve çalma listeleri hazırlayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
zula indir

Zula

Zula, %100 Türk yapımı olduğu gibi aynı zamanda ilk yerli MMOFPS oyunu olan popüler bir savaş oyunudur. Lokum Games tarafından geliştirilen Zula yüzbinler tarafından oynanmaktadır.

    4GB| Ücretsiz| Win/Android/iOS
mixpad-indir

MixPad

Mixpad, sade ve basit arayüzü ile kolay kullanabileceğiniz bir mix (miksaj) programıdır. Sınırsız sayıda profesyonel mix yapmanıza olanak tanır.

    2MB| Deneme/Reklamlı| Windows
handbrake indir

HandBrake

HandBrake uygulaması DVD disk yada DVD ISO dosyalarınızı ücretsiz olarak MP4, AVI ve OGM formatlarına dönüştürmenize olanak tanımaktadır.

    15.5Mb| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?