virtual dj indir Virtual DJ İndir

Virtual DJ, dünyanın en popüler DJ programlarından biridir. Kendi remixlerinizi üretmenize olanak tanıyan Virtual DJ ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilir bir çok müzik yapabilirsiniz.

Boyut: 37.56MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 8.2.3870 Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: Atomix Productions Kategori: Ses Araçları
Ekleyen: admin Tarih: 26 Nisan 2021

Virtual DJ, yıllardır sürekli geliştirilen ve dünya üzerinden en çok kullanılan DJ programlarından biri olup, kendi remixlerinizi yaparak müzik sektöründe yaratıcılığınızı ortaya koymanıza olanak tanımaktadır.

Virtual DJ sayesinde mp3 miksler yaratabilirsiniz. Carl Cox gibi ünlü ve profesyonel bir DJ’in bile kullandığı bilgisayarda mevcut olan Virtual DJ sayesinde sizde DJ olabilir ve yaptığınız müziklerle yaratıcılığınızı gün yüzüne çıkarabilirsiniz.

Müzikle uğraşmayı seviyor ve kulağınıza güveniyorsanız bu program sayesinde sesleri kesip, yapıştırıp ya da efektler vererek kendinize ait remiksler ve çalma listeleri hazırlayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
snaptube indir

SnapTube

Snaptube, çeşitli video ve sosyal medya sitelerinde yer alan video ve ses dosyalarını çeşitli kalitelerde ücretsiz olarak indirmenize olanak tanıyan bir programdır.

    11.5MB| Ücretsiz| Android
daemon tools lite indir

DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite, ISO, BIN, CUE formatına sahip dosyaları sanal disk oluşturarak kolayca açmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir sanal disk oluşturma yazılımıdır.

    773KB| Ücretsiz / Reklamlı| Windows
display driver uninstaller indir

Display Driver Uninstaller (DDU)

AMD ve NVDIA gibi ekran sürücülerini Windows'a ait standart program ekle / kaldır aracı ile kaldıramadığınız durumlarda veya sürücüyü kalıntı bırakmadan tamamen silmek istediğiniz zaman Display Driver Uninstaller yazılımını kullanabilirsiniz.

    1.3MB| Ücretsiz| Windows