handbrake indir HandBrake İndir

HandBrake uygulaması DVD disk yada DVD ISO dosyalarınızı ücretsiz olarak MP4, AVI ve OGM formatlarına dönüştürmenize olanak tanımaktadır.

Boyut: 15.5Mb Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 1.4.2 Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: HandBrake Project Kategori: Dönüştürücüler
Ekleyen: admin Tarih: 10 Ekim 2021

HandBrake uygulaması ile DVD disklerinizi ve DVD ISO dosyalarınızı mp4, avi ve OGM formatlarına kolayca dönüştürebilirsiniz. HandBrake, VIDEO_TS klasörlerinden, DVD kalıp dosyalarından yada fiziksel bir DVD üzerinden dosyalarınızı dönüştürmenize olanak sağlamaktadır. PAL, NTSC, AC-3, LPCM ve MPEG gibi görüntü ve ses formatlarını desteklemektedir. Resim kesme olanağı sunan HandBrake programı ile ayrıca altyazı ve bölüm seçme gibi ihtiyaçlarınız da giderebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
fatih kalem

Fatih Kalem

Okullarda başlatılan Fatih projesi için geliştirilmiş olan akıllı tahtaların çok daha fonksiyonel şekilde kullanılabilmesi için hazırlanan Fatih kalem uygulaması.

    51.9MB| Ücretsiz| Windows
snaptube indir

SnapTube

Snaptube, çeşitli video ve sosyal medya sitelerinde yer alan video ve ses dosyalarını çeşitli kalitelerde ücretsiz olarak indirmenize olanak tanıyan bir programdır.

    11.5MB| Ücretsiz| Android
wise program uninstaller indir

Wise Program Uninstaller

Wise Program Uninstaller programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan programları güvenle kaldırabilir, kaldıramadığınız programları zorla kaldırabilirsiniz.

    6.2MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?