handbrake indir HandBrake İndir

HandBrake uygulaması DVD disk yada DVD ISO dosyalarınızı ücretsiz olarak MP4, AVI ve OGM formatlarına dönüştürmenize olanak tanımaktadır.

Boyut: 15.5Mb Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 1.4.2 Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: HandBrake Project Kategori: Dönüştürücüler
Ekleyen: admin Tarih: 10 Ekim 2021

HandBrake uygulaması ile DVD disklerinizi ve DVD ISO dosyalarınızı mp4, avi ve OGM formatlarına kolayca dönüştürebilirsiniz. HandBrake, VIDEO_TS klasörlerinden, DVD kalıp dosyalarından yada fiziksel bir DVD üzerinden dosyalarınızı dönüştürmenize olanak sağlamaktadır. PAL, NTSC, AC-3, LPCM ve MPEG gibi görüntü ve ses formatlarını desteklemektedir. Resim kesme olanağı sunan HandBrake programı ile ayrıca altyazı ve bölüm seçme gibi ihtiyaçlarınız da giderebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
zula indir

Zula

Zula, %100 Türk yapımı olduğu gibi aynı zamanda ilk yerli MMOFPS oyunu olan popüler bir savaş oyunudur. Lokum Games tarafından geliştirilen Zula yüzbinler tarafından oynanmaktadır.

    4GB| Ücretsiz| Win/Android/iOS
imo indir

İmo

imo, android ve ios cihazlarınızda görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz ücretsiz bir sohbet uygulamasıdır. İnternetinizin olduğu her yerden yüksek kaliteli görüntülü ve sesli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Reklamlı| iOS / Android
eba indir

Eba

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluşturduğu çevrimiçi şekilde bir sosyal eğitim platformu olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android / iOS